نگهبان امام حسین علیه السلام امام حسین عاجز

نگهبان: امام حسین علیه السلام امام حسین عاجز دعا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پخش برنامه «شبی با عبدی» لغو شد؟

چندی پیش تیزر برنامه «شبی با عبدی» در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … منتشر شد که هنوز بعد از گذشت چند ماه از پخش تیزر هنوز در مورد پخش این برنام

پخش برنامه «شبی با عبدی» لغو شد؟

پخش برنامه «شبی با عبدی» لغو شد؟

عبارات مهم : پروژه

چندی پیش تیزر برنامه «شبی با عبدی» در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … منتشر شد که هنوز بعد از گذشت چند ماه از پخش تیزر هنوز در مورد پخش این برنامه ابهامات زیادی وجود دارد.

به گزارش صبا، شبکه نسیم که در پخش برنامه های ترکیبی مثل «خندوانه» و «دورهمی» مخاطبان زیادی را جذب کرده بود، چندی پیش خبر پخش برنامه جدیدی به نام «عبدی شو» را انتشار داده است که این برنامه به «شبی با عبدی» عوض کردن نام داد. بعد از گذشت مدتی تیزر و وقت پخش این برنامه هم اعلام شد ولی هنوز در خصوص پخش این برنامه ابهاماتی وجود دارد.

پیگیری های خبرنگار «صبا» حاکی از آن است که حدود بیست قسمت از این برنامه ضبط شده است است و این برنامه با چندینه آیتم از جمله گفتگو، استندآپ و نمایش داشت که اکبر عبدی و مجید افشاری اجرای آیتم های این برنامه را بر عهده داشته اند. گفتنی است محمد بحرانی و ارژنگ امیر فضلی هم در این پروژه حضور داشتند که با شروع «خندوانه» از این پروژه جدا شدند.

هم چنین شنیده ها حاکی از آن است که در جلسه ای که بین مدیران شبکه و مهران مدیری با اکبر عبدی برگزار شده است بود ، مخالفت شدید مهران مدیری جهت پخش برنامه هایی نظیر «خندوانه» و «دورهمی» منجر به درگیری لفظی بین مهران مدیری و اکبر عبدی شده است است !

در حال حاضر با وجود اصلاح قسمت های ضبط شده است هنوز هم مجوز پخش برنامه از سوی شبکه نسیم صادر نشده است و احتمال لغو این برنامه به صورت کلی با توجه به پرسشها موجود بسیار قوت گرفته است.

پخش برنامه «شبی با عبدی» لغو شد؟

واژه های کلیدی: پروژه | برنامه | خندوانه | محمد بحرانی | مهران مدیری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs